Партійці Буковини вимагають від Служби доріг якісної роботи

Очільник фракції «Батьківщина» у Чернівецькій облраді Альона Гливко подала на сесії облради пропозиції про стан виконання ремонтних робіт та утримання автодоріг області.

Як повідомляє прес-служба Чернівецького обласного партосередку, депутати підтримали подані пропозиції.

Народні обранці врахували звіт керівника Служби автодоріг області й рекомендували разом із обласною держадміністрацією розробити й подати на розгляд чергової сесії комплексну програму розбудови дорожньої мережі області. До контролю за якістю дорожніх робіт депутати рекомендують долучати незалежні експертні структури, в тому числі іноземні.

Альона Гливко запропонувала звернути особливу увагу на якість проведення ремонтних робіт на дорогах загального користування, що виконуються з понадпланових митних надходжень.

«Необхідно забезпечити гарантійний термін цих доріг. Я запропонувала рекомендувати Службі автодоріг залучати райавтодори на субпідряд до організацій, що ремонтують дороги в області, аби врятувати державні підприємства та забезпечити їх працівників заробітною платнею», – сказала депутат.

Альона Гливко зазначила, що ремонт доріг – це важливе соціальне питання, адже кошти освоюють переважно підрядники з інших областей, а місцеві дорожні підприємства занепадають.

Пропозиції «батьківщинівки» були включені до рішення сесії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова