Партійцеві з Хмельниччини вручили орден «Гордість і слава України»

У рамках Міжнародного проекту «Україна й українці − цвіт нації, гордість країни» голову Полонської районної парторганізації ВО «Батьківщина», що на Хмельниччині, Ігоря Шудрака нагородили Почесною грамотою та орденом «Гордість і слава України».

Як повідомляє прес-служба Хмельницького обласного партосередку, захід відбувся у Києві в Будинку офіційних прийомів уряду.

«Разом з громадськими активістами Полонщини вже декілька років займаюся волонтерською діяльністю. Ми регулярно відправляємо допомогу в зону проведення АТО, працюємо з переселенцями, залучаємо меценатів. Приємно, що наша праця не залишається непоміченою. Але, наголошую, все, що роблю, – виключно заради України», − розповів партієць-волонтер Ігор Шудрак і додав, що приємно бути серед найкращих представників у різних сферах з усієї України, нагороджених орденом.

Міжнародний проект «Україна й українці − цвіт нації, гордість країни» започаткували 2007 року за підтримки народних депутатів України, Кабінету міністрів України, керівників місцевого самоврядування, обласних та районних адміністрацій, громадських об’єднань.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова