Ольга Бабенко переймається проблемами благоустрою

Голова Криворізької міської «Батьківщини» Ольга Бабенко зустрілася з мешканцями вулиці Блока.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, люди покликали її як людину, відому своєю активною діяльністю щодо захисту інтересів земляків.

«Ми завжди відкриті і готові для діалогу. Окремі проблеми жителів були озвучені в наших депутатських приймальнях. Ми вже працюємо з ними разом із вами», – наголосила Ольга Бабенко.

Лідер міської «Батьківщини» зазначила, що, незважаючи на те, що левову частку бюджету міста для боротьби з епідемією коронавірусу було спрямовано з бюджету житлово-комунального господарства і благоустрою, питання асфальтування вулиць Блока та Богуна втрішено позитивно, для чого доклали зусиль і партійці. Також відновлено і довгоочікуване вуличне освітлення. Це питання люди також озвучили саме в громадській приймальні «Батьківщини».

 

Тепер місцеві жителі привернули увагу до нової проблеми. По вулиці з непомірно високою швидкістю проїздить транспорт, що загрожує безпеці пішоходів. Разом із Ольгою Бабенко люди вирішили встановити штучне обмеження для цього  – «лежачих поліцейських».

Лідер міської «Батьківщини» за результатами спілкування взяла на себе вирішення ряду масштабних проблем, до яких люди привернули увагу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова