Ольга Бабенко організувала презентацію книги про війну

Голова Криворізької міської організації ВО «Батьківщина», лідерка громадської організації «За рідне місто» Ольга Бабенко та депутатка обласної ради Марія Бабенко взяли участь у презентації нової книги місцевого автора Володимира Бухтіярова «Восьмизоряне сяйво».

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Організатором заходу, співавтором та спонсоркою, за підтримки якої побачила світ книга, стала саме Ольга Бабенко. Вона вже не вперше підтримує видання, присвячені видатним жителям Кривого Рогу та історичним подіям, з ним повязаним. Одним із проектів, до яких також причетна «батьківщинівка», є електронний архів «Книга памяті» – база імен людей, які брали участь у бойових діях, перебували в окупації чи працювали в тилу у роки Другої Світової війни.

Презентація, у якій взяли участь Володимир Бухтіяров та ще один співавтор книги, голова громадської організації «Кривий Ріг – рідне місто» Дмитро Степанюк, відбулася в криворізькій загальноосвітній школі № 5. Саме тут навчалися головні герої книги: двічі Герой Радянського Союзу Дмитро Глінка, Герої Радянського Союзу Борис Глінка, Віктор Дудніченко, Іван Кобилянський та Іван Лавроненко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова