Олена Плахотнік зустрілася з депутатами-«батьківщинівцями» міської ради Вільногірська

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олена Плахотнік зустрілася з депутатами міської ради Вільногірська.

Партійка обговорила з депутатами план дій щодо захисту інтересів мешканців Вільногірська і визначила план першочергових заходів.

Лідерка партійців міста Ірина Сміяненко проінформувала про роботу, яка ведеться ними. Саме «Батьківщина» у Вільногірську є політичною силою, яка незмінно знаходить підтримку виборців. Впродовж декількох останніх скликань міської ради партійна фракція є однією з найбільших за кількістю обраних депутатів серед інших політичних сил.

У звязку з тим, що в результаті нещодавно проведеної адміністративної реформи, Вільногірськ увійшов до складу новоствореного Камянського району, «батьківщинівцям» довелося перебудовувати свою діяльність з урахуванням цих змін. Тепер процес становлення успішно завершено, на чому наголосили учасники наради.

Як зазначив лідер партійців району Олег Плахотнік, який також взяв участь у нараді, «Батьківщина» у Вільногірську нарощує свої впливи вже у складі нової команди. Це засвідчує конкретна повсякденна робота, яка тут ведеться.

До проблем, які неможливо вирішити на місцевому рівні, відразу долучається районна партійна організація і Олена Плахотнік, як депутатка обласної ради.  

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова