Олексій Рябчин зустрівся з партактивом Рубіжанського міського партосередку

Народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин під час робочого візиту на Луганщину поспілкувався з партійним активом Рубіжанського міського партосередку.

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної «Батьківщини», на зустрічі йшлося про хід проведення в Рубіжному кампанії зі збору підписів проти продажу землі та організацію роботи міського партосередку.

Народний депутат пояснив, як важливо донести до народу, що зараз замість розпродажу земель необхідно розвивати фермерство. І в «Батьківщини» є реальні пропозиції, як це зробити.

DSC_0307

«Партія має чітку позицію, що купка високопосадовців не повинна вирішувати долю земель, які по праву належать народу», – наголосив Олексій Рябчин.

Голова Рубіжанської «Батьківщини», депутат міськради Олексій Ємець розповів, що багато людей підтримують «Батьківщину», яка єдина реально стоїть на захисті інтересів людей.

«Чинна влада посягає на найсвятіше – землю, яка є основою нашої економіки та державності. Люди, які підходять ставити підписи до наших наметів, говорять про це з болем та відчаєм. Вони висловлюють підтримку нашій політичній силі та особисто Юлії Тимошенко», – зазначив очільник Рубіжанської «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова