Олексій Рябчин зустрівся з «батьківщинівцями» Сєверодонецька

Днями у Cєверодонецьку відбулася зустріч народного депутата від «Батьківщини» Олексія Рябчина з партійцями міста.

Як повідомляє прес-служба Луганського обласного партосередку, учасники зустрічі обговорили стан справ у місті, ситуацію навколо ПАТ «Азот», організацію роботи міського партосередку та хід проведення в Сєверодонецьку збору підписів проти продажу землі.

DSC_0332

«Підприємства на підконтрольній Україні частині Донбасу опинилися в складних умовах. Це пов’язано з низкою факторів, починаючи від бойових дій та закінчуючи відтоком інвестицій. Одразу вирішити ці проблеми неможливо. Проте полишати десятки тисяч родин напризволяще ми теж не маємо права. Я зі свого боку обов’язково підніму питання можливості відновлення роботи «Азоту» на зустрічах з народними депутатами та іншими впливовими людьми. Головне – не мовчати, діяти та боротися», – наголосив депутат.

Олексій Рябчин зазначив, що нині вкрай важливо відстояти нашу сільськогосподарську землю і лише «Батьківщина» та Юлія Тимошенко реально намагаються захистити людей від свавілля можновладців.

«Україна володіє найбільшими запасами чорноземів у світі – це 44% території нашої країни, десята частина від усіх світових запасів. Юлія Тимошенко називає намір влади розпродати землю «аферою століття», яку треба негайно зупинити. І це справді так, бо земля – єдине, що залишилося в України, і є тією базою, розумне використання якої може підняти державу з колін», – сказав народний депутат.

Очільник Сєверодонецького міського партосередку, депутат міськради Володимир Ляховий підтримав позицію нардепа з питань впровадження медичної реформи. Володимир Вікторович – досвідчений лікар, очолює хірургічну службу Сєверодонецької багатопрофільної лікарні. Він добре розуміє, до чого може призвести непродумана політика в галузі медицини.

«Я вважаю, що кожен повинен займатися своєю справою. Політики – політикою, лікарі – лікуванням. Проте провадити реформи в медицині, не порадившись з лікарями – неприпустимо. Зараз ми вже маємо незрозумілі поєднання відділень в лікарнях, реорганізацію, а по факту, скорочення медичних закладів, проблеми з нестачею деяких важливих медикаментів та вакцин, штучно завищені ціни на ліки. Реформувати треба, але з урахуванням інтересів людей», – наголосив Володимир Ляховий.

Олексій Рябчин погодився з цією думкою і додав, що «Батьківщина» вважає, що медичну реформу треба реалізовувати поетапно, з достатнім перехідним періодом. Партія не підтримує політику в галузі медицини, яку нав’язує уряд.

Нагадаємо, що голова Луганського обласного партосередку Ірина Верігіна нещодавно зазначила: «Так звана «медична реформа» є знищенням українського народу, бо це варварський перехід до платної медицини. Навіть соціально незахищені громадяни змушені будуть платити. Знову реформуванням такої важливої галузі займаються дилетанти. В усіх реформах більше політики, аніж професіоналізму».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова