Олексій Рябчин: Вибори у прифронтовій громаді на Донеччині пройдуть в екстремальних умовах

18 грудня відбудуться вибори до Іллінівської сільської об’єднаної територіальної громади на Донеччині, що розташована найближче до лінії розмежування. Проте на виборчих дільницях відсутнє опалення, хоча вже вдарили морози.

Про це повідомив народний депутат Олексій Рябчин, який зустрівся з кандидатами від «Батьківщини» в депутати Іллінівської громади. Спілкування відбулося в Будинку культури села Плещіївка, де температура в приміщенні становила близько нуля.

Image00001

«За два тижні в таких умовах протягом доби повинні будуть працювати члени дільничної виборчої комісії – це ганьба. Перед проукраїнськими силами й без того стоїть серйозний виклик – вибороти довіру жителів, які багато років перебувають під потужним впливом екс-регіоналів. Але одержати підтримку людей можна, лише піклуючись про них, а не знущаючись», – зазначив Олексій Рябчин.

За словами політика, в кожному селі, де він побував (Довга Балка, Клебан-Бик, Плещіївка, Катеринівка, Іллінівка), люди стверджують, що «батьківщинівець» – перший народний депутат, який до них приїхав.

«Не дивно, по таких дорогах «мерседеси» та «лексуси» не проїдуть, а селяни щодня змушені ризикувати життям. Шкільних автобусів немає, рейсові скасували – діти щодня за будь-якої погоди пішки ходять до школи. Тож доки влада ігноруватиме Донбас та проблеми його мешканців, ми не зможемо боротися за їхні серця», – переконаний Олексій Рябчин.

Він зауважив, що нині багато чого залежатиме від позиції мешканців громади.

«Вибір залишається за людьми: оберуть вони владу, яка за багато років довела громаду до такого зубожіння, або почнуть нове життя, надавши шанс відповідальній і професійній команді «Батьківщини», – наголосив Олексій Рябчин.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова