Олексій Рябчин проводить робочі зустрічі на Луганщині

Під час поїздки Луганщиною народний депутат Олексій Рябчин, розробник та співавтор низки законопроектів про переміщені ВНЗ Донбасу й Криму, зустрівся в Сєверодонецьку з ректором Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля Ольгою Поркуян.

Як ідеться в повідомленні прес-служби регіональної парторганізації ВО «Батьківщина», до зустрічі долучилися голова Рубіжанського зонального партосередку Олександр Романовський та заступник очільника обласної «Батьківщини молодої» Дар’я Челнокова.

Олексій Рябчин поцікавився ходом вступної кампанії та задовільнився відповіддю, що ухвалені закони для переміщених вишів працюють і дають змогу професорсько-викладацькому складу займатися розвитком, а не бюрократією.

Народний депутат від «Батьківщини» зазначив, що після реінтеграції окупованого Донбасу відбудуться процеси, пов’язані з реструктуризацією застарілих промислових галузей та почнеться впровадження нових технологій.

«Для цього треба готувати профільних спеціалістів із новими та якісними навичками, які залишаться в регіоні», – наголосив Олексій Рябчин.

Дар’я Челнокова порушила питання про умови проживання в студентських гуртожитках, необхідності ремонту кімнат, санітарних блоків та системи опалення.

Ректор університету Ольга Поркуян розповіла, що певна робота в цьому напрямку ведеться, а першочерговими завданнями нині є ремонт даху та модернізація системи енергопостачання.

У Рубіжному Олексій Рябин провів зустріч із активом громадської організації «Нова дія». Народний депутат відповів на запитання людей стосовно тарифної політики, введення абонплати за газ та інші послуги.

Член парламентської фракції ВО «Батьківщина» наголосив, що команда Юлії Тимошенко вважає злочинною політику влади та попереднього складу НКРЕКП щодо спроб введення абонплати і встановлення тарифів Роттердам+.

«Партія «Батьківщина» постійно бореться за зниження тарифів ЖКГ. Ми весь час наголошуємо на тому, що тарифи мають бути справедливими, а не збагачувати монополістів», – зауважив парламентарій.

Рубіжани подякували Олексію Рябчину за змістовні відповіді та закликали на законодавчому рівні разом з «Батьківщиною» продовжувати відстоювати інтереси простих людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова