Олексій Кучеренко закликав тернополян боротися за обґрунтовані тарифи ЖКГ

25 квітня на запрошення партійців у Тернополі побував народний депутат України кількох скликань, міністр ЖКГ в уряді Юлії Тимошенко Олексій Кучеренко.

Про це повідомляє прес-служба Тернопільської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

kucherenkoОлексій Кучеренко зустрівся із місцевими журналістами, політиками, керівниками та працівниками управлінь і відділів Тернопільської облради та облдержадміністрації, поспілкувався про проблеми ЖКГ з громадою міста.

На переконання колишнього народного депутата, житловий фонд на сьогодні має стати головним об’єктом реформування, адже в ньому накопичилося чимало технічних та фінансових проблем. Олексій Кучеренко вважає, що найбільша проблема нині полягає в тому, що модернізацію житлового фонду, капітальні ремонти та заходи з енергозбереження влада намагається перекинути на плечі співвласників будинків.

«Мала би бути державна програма модернізації житлового фонду, яка передбачала б суттєву фінансову та організаційну підтримку як з боку держави, так і з боку муніципалітетів. Така програма – це один із пріоритетів «Батьківщини», який разом із громадами та місцевими депутатами ми просуватимемо», – зазначив колишній міністр ЖКГ.

Олексій Кучеренко також наголосив на гострій проблемі несправедливого тарифотворення.

Політик закликав тернополян вимагати обґрунтування тарифів і всім разом захищати свої права та майбутнє держави.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова