Олексій Кучеренко: За рік ми вдвічі скоротимо час перебування киян у заторах

За один рік малобюджетними заходами, за умови швидкого фінансування, ми скоротимо час перебування киян у заторах удвічі.

Про це заявив кандидат в мери Києва від «Батьківщини» Олексій Кучеренко під час зустрічі з виборцями в Подільському районі, передає пресслужба.

Політик пояснив, що це можливо реалізувати шляхом комплексного плану з негайного відновлення роботи міської електрички, оновлення й термінового збільшення рухомого складу міського транспорту, з перевагою електротранспорту та транспорту на воді, оновлення та оптимізації руху швидкісного трамваю і його синхронізації з роботою інших видів транспорту.

«У Києві, завдяки дослідженням Світового банку Нью-Йоркської транспортної академії, побудовано транспортну модель Києва, яка з великою точністю може змоделювати будь-який сценарій. Тобто, матиматично розраховується оптимальний сценарій транспортної проблеми, з якого обираються заходи, які якнайшвидше можуть зняти напругу», – розповів політик.

Олексій Кучеренко переконаний, що слід реалізувати як середньострокові, так і довгострокові заходи з розвантаження столичних доріг.

«Серед них і добудови лінії метрополітену, і добудови розв’язок, яких за нашими підрахунками біля 40, і розбудова Київської Великої окружної дороги. Це дуже масштабні та затратні проєкти, а нам треба вирішувати ці проблеми найближчим часом. Тому пріоритетними будуть швидкі, малозатратні заходи, які зможуть максимально швидко зняти напругу в столиці», – зазначив політик.

Олексій Кучеренко наголошує, що Києву потрібні й тунелі. Політик впевнений, що за умови професійного керівництва і наполегливості, за 5 років реально реалізувати проєкти з будівництва 2 – х тунелів, які кардинально змінять транспортну схему міста.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова