Олексій Кучеренко: З новим тарифом на газ борги населення перевищать 100 млрд грн

З травня в Україні діє річний тариф на газ, через який борги українців за комунальні послуги можуть перевищити 100 млрд грн, а тарифи на тепло зростуть на 57%.

Про це народний депутат від «Батьківщини», перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань ЖКП Олексій Кучеренко написав на своїй сторінці в Facebook, передає пресслужба партійного осередку.

Кучеренко навів приклад – один з обласних ТКЕ, який уклав контракт з НАК «Нафтогаз» за новими цінами та перерахував тарифи за існуючою методикою. Ціна на опалення моментально підскочила на 57% – і це при тому, що Національна комісія, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ще не затвердила нові розцінки.

«Якщо влада не заспокоїть МВФ з їх ідеєю «ринкової» ціни на газ на рівні «імпортного паритету» і не встановить адекватну та справедливу ціну на газ на осінь гарантовано буде суспільний вибух. Борги перевалять позначку 100 млрд грн», — написав Кучеренко.

Нагадаємо, з 1 травня, в Україні починає працювати «річний продукт» – фіксована ціна на газ, яка діятиме для українців наступні 12 місяців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова