Олексій Кучеренко: З кишень киян витягнули 2 мільярда зайво нарахованих коштів

Під час зустрічі з виборцями в Шевченківському районі Олексій Кучеренко висловив обурення позицією міського голови Віталія Кличка, який, за його словами, не знає своїх професійних повноважень.

«Згідно з постановою уряду, в кожному місті України щоденно по 2 рази спеціальні служби мають дезінфікувати під’їзди, сходи, ліфти, дверні ручки. В умовах світової пандемії робити це архіважливо, але ж ніхто цього не робить. Я вже не кажу про дератизацію та інші послуги, про які кияни й не чули. Зараз удвічі збільшили тариф, стали збирати на рік 4 мільярди, проте якість послуг не покращилась. Сумарно з кишень киян витягнули 2 мільярда зайво нарахованих коштів», – заявив кандидат в мери Києва від «Батьківщини» Олексій Кучеренко.

«Коли чую, що міський голова не впливає на тарифи, на незаконну забудову і на виділення ресурсу на капітальні ремонти, я називаю це «байдою». Треба виділяти на капітальні ремонти не 100 мільйонів, бо це копійки, а треба в 20 разів збільшити цю суму для того, аби приступити до капітального ремонту 8,5 тисяч столичних будинків, де живе 60% населення», – заявив політик.

Нагадаємо, що рішення КМДА №668 від 6-го червня 2017-го року, відповідно до якого 8367 житловим будинкам міста Києва було підвищено тарифи на утримання будинків і прибудинкової території, незаконне. Олексій Кучеренко судиться з міською владою в Окружному адміністративному суді за повернення зайво нарахованих коштів киянам.

«Довести справу до перемоги, зробити перерахунок і повернути киянам кошти, які вони переплатили за останні роки, – для нас принципова справа», – додав політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова