Олексій Кучеренко: Якщо хтось скаже, що за рік побудує метро на Троєщину – женіть його

«Кличко обіцяв метро, коли балотувався у 2014 році. Уперше в історії Києва, за 6 років, жодної станції метро не запущено. Я дуже прискіпливий до кожного кандидата і нікому не збираюся пробачати його не виконані обіцянки».

 

Про це заявив кандидат на посаду мера Києва від «Батьківщини» Олексій Кучеренко у випуску «Гостро й непросто» ІВ BigKyiv, передає пресслужба.

За словами політика, будувати нові станції метрополітену необхідно, однак, за 1 рік зробити це нереально.

«Не вірте, якщо вам хтось скаже, що він прийде і за каденцію вирішить всі проблеми. Не вірте просто. Там потрібні величезні кошти. Це питання національного масштабу. Його має вирішувати уряд. Метро, наприклад, будуть будувати 5-6 років. Якщо хтось перед вами, жителі Троєщини, скаже, що за 1 рік метро побудує, то женіть його», – запевнив парламентарій.

За приблизними розрахунками Олексія Кучеренка, потрібно 68 млрд доларів, аби вирішити проблему заторів у Києві.

«Проблем із заторами повністю позбутися за 1 рік нереально! Треба добудувати метро плюс розв’язки. Яскравий приклад — залізничний Дарницький міст Кирпи, який неправильно побудували з недобудованими розв’язками, заїздами та з’їздами. В результаті міст працює на 20%. Ми розраховували, щоб він буде завантажений максимально, але через недофінансування проблему не вирішено. Ще один яскравий приклад – міст Патона. І, звісно, наша «Окружна», яка буде будуватися 15-20 років», — зазначив Олексій Кучеренко.

Політик також зазначив, що на відміну від інших партій, «Батьківщина» – партія з 20-річною історією та командою професіоналів.

«Ми розгортаємо потужну боротьбу, бо нам є з чим іти до киян. На відміну від партій, які «напічкані» випадковими людьми і «малюють» проєкти за місяць», – додав Олексій Кучеренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова