Олексій Кучеренко: Уряд має виділити необхідні для населення кошти на субсидії

На Україну насувається величезна проблема у вигляді енергетичної кризи та колапсу. Нам потрібно заслухати, як уряд готується її вирішувати та негайно виділити кошти, необхідні на субсидії для населення.

На цьому під час виступу у парламенті наголосив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко.

«Уряд повинен детально розказати, як він збирається запобігти цій шаленій кризі, коли тарифи зростуть удаічі. За нашими підрахунками, треба закласти мінімум 30 мільярдів додаткових коштів на субсидії для населення. Без цього буде колапс. Наша команда вчора зареєструвала відповідний законопроєкт. Ми переконані, що треба значну суму закласти на субвенцію місцевим бюджетам, аби не зупинилася робота лікарень, а діти в школах не сиділи в куртках через холод», – зазначив Олексій Кучеренко.

За словами політика, тариф на тепло цієї осені зросте в середньому на 50%, а це означає, що родини, які проживають у 3-кімнатних квартирах площею 60 м² платитимуть на 1500 гривень більше, аніж минулого року. За інформацією депутата, органи центральної влади почали перекладати питання тарифів на місцеву владу з вимогою не підвищувати ціни на комірне. Однак, як пояснив Олексій Кучеренко, це можна зробити лише переклавши збитки на бюджетну сферу (лікарні, дитсадки, школи) або дрібний бізнес, який це не потягне.

«Це дуже серйозна проблема і я пропоную спокійно, без політиканства, негайно розібратися в ній, бо далі буде запізно. Давайте зробимо діалог з урядом і попрацюємо на державу», – закликав народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова