Олексій Кучеренко: Українці стали жертвами комунального експерименту

Міністр ЖКГ уряду Юлії Тимошенко, народний депутат декількох скликань, голова Спілки власників житла Олексій Кучеренко відвідав Миколаїв.

Як повідомляє пресслужба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», партієць провів декілька зустрічей з мешканцями багатоквартирних будинків, поспілкувався з місцевими медіа, узяв участь в «круглому столі», присвяченому проблемам житлово-комунальної сфери.

«Я не вперше на Миколаївщині, тож добре обізнаний, з якими проблемами після так званого реформування житлово-комунальної сфери стикаються містяни. Вони, які і всі українці, постраждали від провальної політики нинішнього уряду. Можновладці загнали людей у глухий кут, проте дали волю монополістам, які диктують та встановлюють непідйомні для населення тарифи», – зазначив Олексій Кучеренко.

Представник «Батьківщини» розповів, що у нинішніх парламентських перегонах він бере участь як голова Спілки власників житла за списками ВО «Батьківщина» (№18). Одним із основних пріоритетів своєї програми Олексій Кучеренко назвав захист прав споживачів послуг ЖКГ.

На думку «батьківщинівця», необхідно повернути державі функцію контролю за ціноутворенням у галузі ЖКГ, яка на сьогодні повністю нівельована.

На зустрічах з виборцями Олексій Кучеренко переконливо доводив переваги «Нового курсу», який пропонує втілити Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова