Олексій Кучеренко: У нас повна вакханалія з тарифами та державним управлінням

Сьогодні у нас повна невизначеність із тарифами, повна вакханалія та відсутність державного управління, що відображається у наших платіжках.

Про це заявив народний депутат від фракції ВО «Батьківщина» під час брифінгу у Верховній Раді України Олексій Кучеренко, передає пресслужба столичного партійного осередку.

«Друзі, якщо вас хоче хтось переконати, що знайдено якесь рішення, що уряд чи Верховна Рада знають, що робити, аби не допустити цих ганебних та шахрайських тарифів. Це маніпуляція та маячня. Ці рішення не носять комплексного характеру у вирішенні проблеми», — заявив Олексій Кучеренко.

Парламентар розповів про виступ Юлії Тимошенко у Верховній Раді та її намір присвятити один робочий день проблемі тарифів. На засідання не з’явились представники від «Слуги народу» та «Європейська солідарність». Олексій Кучеренко вважає, що це не випадково.

«По-перше, зірвана нарада в голови Верховоної Ради. По-друге, триденний форум щодо тарифів. Хто ж їхні спікери? Це ж люди які створили цю кризу: Вітренко, Коболєв, Тарасюк, Бабій, Герус. По-третє, скоро буде презентована «Нова стратегія НАК Нафтогаз України». Скажіть, будь ласка, що ми будемо робити зі старою стратегією, яка повністю провалилася? Ми вчергове дамо Коболєву всіх «розводити» й маніпулювати нашою свідомістю», — вважає народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова