Олексій Кучеренко: У «Київтеплоенерго» зникають кошти

Ніхто в країні не володіє інформацією щодо реального стану підприємств теплокомуненерго, включаючи «Київтеплоенерго». Ось так неправильно побудована система контролю й державного регулювання.

Про це на своїй сторінці в соцмережі заявив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко.

«Свого часу НКРЕКП, яка згідно із законом була зобов’язана контролювати підприємства теплокомуненерго, скинула цю функцію на місця. У Києві це було зроблено у 2017 році. Тобто КМДА, по суті, віддали право контролю свого ж підприємства. Це була провокація з боку тодішнього уряду і, на жаль, нова влада цього не змінила», — зазначив він.

Політик наголосив, що в бюджеті передбачаються колосальні кошти на перекладку тепломереж, КП періодично звітує про їх заміну, причому загальною довжиною в 100–200 км, а частка зношених тепломереж, за даними цього ж КП, залишається на рівні все тих же 80%.

«Це означає тільки одне — можлива маніпуляція з показниками. А якщо йде маніпуляція, то зрозуміло, що за цією статтею можна списувати будь-які гроші. І це проблема не тільки Києва. Це системна проблема, яка виникла через непрофесійну організації державного регулювання в енергетиці», – сказав депутат.

Олексій Кучеренко висловив переконання, що для оцінки діяльності КП «Київтеплоенерго» потрібен комплексний підхід і повноцінний технічний аудит. Але на сьогодні, його провести ніхто не в змозі, тому «Київтеплоенерго» має шанс перетворитися в чорний ящик, у якому «зникають» наші з вами гроші.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова