Олексій Кучеренко: Перевірка отримувачів субсидій від Кабміну – дороге та неефективне задоволення

Олексій Кучеренко вважає, що субсидії контролювати треба, але не розуміє наскільки ефективним буде цей процес.

Планові та позапланові перевірки одержувачів субсидій, які готує Кабмін, є «дуже дорогим задоволенням», а їх ефективність викликає сумніви. Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів ексміністр з питань ЖКГ, народний депутат України від «Батьківщини» Олексій Кучеренко.

«Саму квартиру перевіряти – теж не дуже розумію. Вона в базі даних є – метраж і все таке інше. Може, холодильник чи телевізор не відповідає рівню доходів, але це такі суб’єктивні речі. Думаю, що тут буде багато скандалів, обурення, треба бути дуже обережними», – вважає політик.

Як відомо, в Україні готують масштабні перевірки одержувачів соціальної допомоги. Мінсоцполітики підготувало новий проєкт постанови, який, по суті, реанімує ідею з масовими «виїзними» перевірками. У проєкті постанови уряду вказано: якщо не пустити контролерів до оселі, виплати автоматично припиняються.

«У нас давно назріла необхідність в ухваленні закону про субсидії. Нині у нас все на рівні постанов Кабміну. Складно відповісти, чи законно забирати субсидію, якщо не пустили додому перевіряльників. І ще ж потрібно розібратися, з якої причини людина не пустила перевіряльників до себе додому: може просто спала. Тут однозначно будуть проблеми й людські драми», – резюмував Олексій Кучеренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова