Олексій Кучеренко: НКРЕКП продовжує покривати схеми «торгівлі повітрям»

Відкритий конфлікт керівництва НКРЕКП з Міненерго та основними енергетичними компаніями виник через бажання комісії й надалі покривати схеми «торгівлі повітрям».

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини», перший заступник голови комітету ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко, передає пресслужба Київського міського партійного осередку.

«Сьогодні конфлікт розгорається між новим міністром енергетики паном Галущенком і НКРЕКП. Вони (виробники струму – прим.) вже виступили з відкритою заявою — вся генерація, всі кадрові енергетики кажуть: «Далі так регулювати і управляти ринком неможливо. Бо всі стануть банкрутом», – заявив депутат.

Політик наголосив, що заручником в цій ситуації опинився Президент, якому належать повноваження з призначення членів НКРЕКП.

«У жовтні 2019 року чотирьох членів цієї комісії без конкурсу призначив своїм указом Президент Зеленський. Головне запитання: – а хто має відповісти за це? На кого зараз переводити ці стрілки? Вибачте, в мене враження, що оточення шановного пана Президента підставляє його своїм недбалим управлінням в сфері енергетики і, по суті справи, робить його заручником цієї ситуації», – додав Олексій Кучеренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова