Олексій Кучеренко: НКРЕКП нанесла збитки державним енергокомпаніям у 50 млрд грн

Кабінет міністрів України повинен негайно відправити у відставку нелегітимний склад НКРЕКП через 50 млрд грн збитків, які отримали державні енергетичні компанії в 2020 році.

Про це на своїй сторінці в Facebook заявив народний депутат від «Батьківщини», перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань енергетики і комунальних послуг Олексій Кучеренко.

«Якщо пана Коболєва з «Нафтогазу» вигнали за збитки в 19 млрд грн, то треба бути послідовним і розігнати весь нелегітимний склад НКРЕКП, через який всі державні енергетичні компанії опинилися в мінусі на 50 млрд грн», – констатував депутат.

Олексій Кучеренко зазначив, що на тлі мільярдних збитків всіх державних енергокомпаній приватна енергокомпанія «Київелектромонтаж», акціонером якої є сам голова НКРЕКП Валерій Тарасюк, у 2020 році змінила збиток чистим прибутком.

«Смішно було б, якби не було все так сумно. Один з небагатьох, хто поправив фінансовий стан за час нелегітимного НКРЕКП, – столична компанія «Київелектромонтаж», де одним з акціонерів є голова НКРЕКП пан Тарасюк. Це якщо не брати до уваги самих членів і членкинь із зарплатами по 2 млн грн. Всі решта впали в таку прірву, з якої ще кілька років доведеться викарабкуватися», – наголосив політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова