Олексій Кучеренко: Немає кінця епохи бідності

Днями Кабмін схвалив законопроєкт про передачу місцевій владі права встановлювати тарифи на тепло і воду в найбільших містах.

Кандидат в мери Києва від «Батьківщини», народний депутат Олексій Кучеренко вважає такий крок абсолютно неправильним з точки зору державного регулювання.

Про це політик заявив час ефіру на Прямому, передає пресслужба.

«Уряд під гаслом і прапором децентралізації віддає це все на місця. Я не буду приховувати, що до останнього центр намагався зупинити зростання тарифів, навіть штучно не давав підвищити тарифи. Бо зазвичай місцева влада дуже любить туди накидати свої схеми, витрати, втрати і тарифи зростають», – зазначив Кучеренко.

За словами політика, сценарій розгортання подій невтішний: дійде до того, що люди проситимуть відмінити децентралізацію.

«Вони віддають тарифи на місця, там немов «ейфорія», але борги усіх комунальників перед НАК «Нафтогаз» величезні. І «Нафтогаз» на чолі з паном Коболєвим просто проходять ці вибори і він скаже: «Вибачте, у вас борги за газ і сидіть, будь ласка, без газу. Ми вам не даємо газу і тепла у вас не буде». Ще й зазначить, що ми самі винні в цьому», – наголосив Олексій Кучеренко.

Нагадаємо, що уряд підтримав відповідний законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання діяльності підприємств у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», розроблений Мінрегіоном, відповідно до якого з 2021 року повноваження зі встановлення тарифів від НКРЕКП передаються до місцевих органів влади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова