Олексій Кучеренко: НАК Нафтогаз планує в січні підвищити ціну на газ для теплоенерго на 40%

Уряд багато говорить про зниження ціни на газ для населення, але жодного слова про зниження цін на енергоносії для теплокомуненерго, зокрема для Київтеплоенерго і київських котелень, що працюють на газі.

Про це заявив депутат Верховної Ради від «Батьківщини» Олексій Кучеренко, передає пресслужба.

Політик зазначив, що НАК Нафтогаз планує в січні підвищити ціну на газ для теплоенерго на 40% і закликав до об’єднання зусиль, аби запобігти такому сценарію.

«Я вчора із задоволенням послухав заяву пана Кличка, який сказав, що київська влада не збирається підвищувати тарифи на тепло для населення. Вважаю, що це дуже правильна і своєчасна заява. Ми підтримуємо його позицію. Але НАК Нафтогаз все одно виставлятиме збільшені рахунки Київтеплоенерго, тим самим заганяючи її та інших теплопостачальників у борги. Треба зробити все, аби запобігти такому розвитку подій», – сказав Олексій Кучеренко.

Політик наголосив, що Києву доведеться дотувати різницю в цінах з міського бюджету, при тому, що столиця і так має безліч проблем із ремонтом будинків, ліфтів та інших об’єктів інфраструктури. Отже, немає сенсу витрачати величезні гроші на дотації, а треба об’єднати зусилля, аби відрегулювати питання ціни на газ теплокомуненерго», – сказав депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова