Олексій Кучеренко: Моє завдання – повернути вкрадені НКРЕКП гроші до держбюджету

Премія «за високоінтелектуальну роботу» в 250 000 грн, яку отримали члени Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, – це знущання.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко у своєму Facebook, передає пресслужба партійного осередку.

Політик звернувся до президента України Володимира Зеленського.

«Квартальна премія в 250 000 грн чиновникам НКРЕКП: Валерію Тарасюку, Ользі Бабій, Дмитру Коваленку. Володимире Олександровичу, рік тому ви з трибуни ВРУ вимагали пояснити – чому зростають ціни на газ? Ви отримали це пояснення? Може його отримали київські споживачі «Євро-реконструкції», яких вона обдурила вдвічі й перевірку яких імітувала група НКРЕКП на чолі з пані Бабій?» – написав Олексій Кучеренко.

Політик додав, що цей факт визнав Антимонопольний комітет, але гроші киянам не повернули, а всі посадовці залишилися на своїх місцях.

«Вперше за 20 років прибутковість змінили на збитки всі державні компанії на ринку електроенергії, газу, теплопостачання. Це високоінтелектуальна праця на користь розграбунку «Центренерго»? Може, на користь трейдерів-маніпуляторів, які за рік отримали мільярдні прибутки? Може, це подяка за тариф на розподіл газу, який ледь не призвів до масового тарифного повстання? Чи це нагорода за доблесну службу на користь російського і білоруського ПЕК?» – обурився депутат.

Він попросив показати йому «інтелектуала», який коштує мільйонів із кишені платників податків.

«Вважаю своїм завданням повернути вкрадені на премії нелегітимними членами НКРЕКП гроші на місце – у державний бюджет. І збираюся разом із колегами докласти для цього максимум зусиль. Ще раз нагадую – цю цинічну премію оплатили у своїх платіжках споживачі, інтереси яких мала б захищати НКРЕКП», – підсумував Олексій Кучеренко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова