Олексій Кучеренко: Ми маємо захистити столичні заводи від знищення

У Києві масово закривають заводи, і все це відбувається не через пандемію коронавірусу. Столична влада абсолютно не підтримує виробництва.

Підприємство «Магістраль» виробляє якісну техніку, значно дешевшу за іноземних конкурентів. Проте держава купує косарки в Італії, а вітчизняне підприємство «стоїть».

Про це заявив кандидат в мери Києва від «Батьківщини» Олексій Кучеренко після зустрічі з трудовим колективом ТОВ «Магістраль», передає пресслужба.

Працівники підприємства звернули увагу, що у 2019 році імпорт техніки для сільського господарства до України становив $769,2 млн, а це на 17% менше, аніж у 2018 р. Наприклад, косарки Україна позаминулого року купувала в Італії на суму $11,5 млн, США – на $6,2 млн, Польщі – на $5,4 млн та Угорщині – на $4,5 млн.

«Слід комплексно підходити до вирішення проблем масового знищення столичних заводів. Цей аспект врахований у моїй програмі розвитку Києва. Чим зможу, обов’язково допоможу», – зазначив політик.

Нагадаємо, що Київський механічний завод «Магістраль» ім. М.П. Шульгіна заснований у 1946 році. Завод спеціалізується на виробництві машин, устатковання для добувної промисловості та будівництва; плит, листів, труб і профілів із пластмас; підіймального та вантажно-розвантажувального устатковання; машин і устатковання для сільського та лісового господарства; інших машин і устатковання спеціального призначення; кузовів для автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова