Олексій Кучеренко: КМДА усіляко затягує перерахунок незаконних тарифів

Суд встановив, що столична влада незаконно підняла тарифи на утримання будинків та прибудинкової території три роки тому. Але міська адміністрація продовжує війну з киянами.

Таку заяву перед засіданням Окружного адміністративного суду м. Києва зробив кандидат на посаду столичного міського голови, народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко.

Політик нагадав, що незважаючи на підвищення розцінок, послуги не покращились, відповідно, гроші не повернулись в будинки.

«Як голова Спілки власників житла разом із громадськістю та експертами я зрозумів, що підвищені майже в 2,5 ризи тарифи – необгрунтовані. Ми звернулись до Окружного адміністративного суду м. Києва, який за півроку наш позов повністю задовольнив – розпорядження про підвищення цін було скасоване. Ще за півроку апеляція це ж рішення підтвердила», – нагадав Олексій Кучеренко.

Він наголосив, що КМДА мала виконати рішення – зробити перерахунок по усіх 8 367 будинків, які обслуговуються комунальними дирекціями і повернути гроші. А це – приблизно 1,5-2 тисячі гривень зайвих грошей на кожну квартиру. Але, за словами політика, замість виконання рішення Феміди столична влада продовжувала боротьбу з киянами.

«Пізніше, вважаю, відбулася домовленість в касаційній інстанції адмінсуду, і без виклику сторін суддя Кравчук повернув це рішення на першу інстанцію. Аргумент – не ретельно проведені дослідження. Зараз суд має розпочати розгляд цього питання знову. Тільки мені незрозуміло, як саме будуть перевіряти кожен будинок? Де візьмуть відповідну документацію? Тарифи необгрунтовано завищені, посадові особи мають понести кримінальну відповідальність за такі рішення», – наголосив Олексій Кучеренко.

Після завершення підготовчого засідання претендент на крісло мера Олексій Кучеренко пояснив, що нині поступила заява до суду від ще однієї комунальної служби «Київспецжитлоексплуатація», яка має підряди в усіх керуючих компаніях і в яку йде потік грошей киян.

«Саме ця компанія – «Київспецжитлоексплуатація» вирішила звернутись до КМДА зі своїм позовом, юристи попрацювали, вирішили штучно затягнути цей процес», – зауважив політик.

Наступне засідання призначене на 11 годину ранку 24-го вересня. Сторона Олексія Кучеренка має вивчити матеріали і дати свої пояснення або заперечення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова