Олексій Кучеренко: Києву потрібен масштабний аудит

Першим кроком Олексія Кучеренко на посаді мера Києва у разі перемоги на місцевих виборах стане проведення повномасштабного аудиту в столиці.

 За останні 20 років господарювання місцевої влади столиця України опинилась на «межі інфраструктурної катастрофи», ситуацію треба терміново виправляти. Про це кандидат у мери столиці від «Батьківщини» заявив у ефірі телеканалу «Україна 24».

«Точно знаю, починати треба з аудиту не просто фінансів, бухгалтерського, а всього Києва. Повномасштабний аудит – технічний, ресурсний, людські ресурси, система управління, зокрема використання бюджетних коштів. Решта кроків (у разі моєї перемоги) будуть чітко визначені: – це безпека проживання, комфортне житло, міська програма модернізації та ремонтів застарілого житлового фонду, це справедлива тарифна політика», – сказав Олексій Кучеренко.

Політик відзначив, що завдання нового мера Києва – «реалізувати стратегію витягування міста із глухого кута».

«Останні 20 років Київ рухається до інфраструктурної катастрофи. Тут навчаються наші діти,  мої, в тому числі. Нам тут жити і проблеми міста треба кардинально терміново вирішувати», – додав Олексій Кучеренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова