Олексій Кучеренко: Київ потребує повної реновації застарілого житла

У Києві повинна функціонувати комплексна програма перебудови старих мікрорайонів.

Замість «хрущовки» кияни мають отримувати облаштовані квартири в 200-500 метрах від колишнього будинку. Щодо гаражного кооперативу: за умови його перетворення в багатоповерховий гараж, за власником має зберігатися право власності.

Так прокоментував кандидат в мери Києва від «Батьківщини» Олексій Кучеренко запитання від жителя Солом’янського району щодо можливої забудови гаражного кооперативу.

Політик зазначив, що в 2005 році за дорученням Юлії Тимошенко літав до пострадянських столиць для вивчення проєкту реконструкції «хрущовок».

«Брався старий мікрорайон, будувався стартовий будинок за кошти інвестора, потім людей переселяли в облаштовані квартири в 1,5-2 рази більші за попередні. Жодної секунди помешкання людей «не висіли в повітрі». У деяких містах вдавалося за 3 роки замінити 6,5 млн. квадратних метрів старого житла на 13 мільйонів квадратних метрів нового», – розповів політик.

Олексій Кучеренко запевнив, що за умови перемоги на виборах разом із командою реалізує подібний проєкт у Києві. Політик вважає такий підхід справедливим.

«Є житло, яке потребує повної реновації. Зрозуміло, що влада у нас ототожнюється із забудовниками. Є забудовники, які не чіпають старий житловий фонд. А є забудовники, які роздали хабарі, взяли «пляму» під забудову зі старого житлового фонду, побудували хмарочос, заробили 10 мільйонів доларів, а нікому від цього краще не стало.  Гроші вони вивели, своїх дітей навчатися в Англію відправили, а в інфраструктуру нічого не вклали. Старі будинки та мережі ще більше зносилися. Має бути довіра до влади, що вона дійсно захищає майнові права громадян», – додав Олексій Кучеренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова