Олексій Кучеренко: Київ не готовий до опалювального сезону

Якщо не встигнути перевірити прилади обліку тепла, то є великий ризик, що виставлятимуть рахунки за тепло не за фактичним споживанням, а за нормами. Це призведе до збільшення нарахувань.

 Про це заявив кандидат в мери Києва від «Батьківщини» Олексій Кучеренко під час зустрічі з виборцями, передає пресслужба.

«Якщо спеціальна комісія не проводила перевірку, дослідження і підписання відповідного акту з представниками співвласників, значить вчергове вас обманули. Лише розпочнеться опалювальний сезон, почнуть «вилазити» проблеми і в будинках, і з перевірками теплових лічильників», – зазначив політик.

За словами Олексія Кучеренка, однією з найболючіших проблем є заборгованість Київтеплоенерго.

«Заборгованість дуже велика і борги не зменшуються. Звідси висока ціна на газ, з чим бореться «Батьківщина» у Верховні Раді на чолі з депутатами і лідером фракції Юлією Тимошенко. З цим повинні боротись всі представники органів міської влади, бо ціна на газ унеможливлює капітальний ремонт, модернізацію теплокомунікацій. Столична теплова мережа в катастрофічному стані – маємо 2000 аварій щороку», – констатував політик.

Олексій Кучеренко прокоментував нещодавній вибух на Виноградарі, коли під дощем іскрив кабель: дроти під напругою розкопали і залишили без нагляду. В результаті стався вибух зі спалахом.

«Подібне відбувається у нас кожного року, саме тому модернізація комунальної інфраструктури є одним з найголовніших пріоритетів моєї програми», – сказав Кучеренко.

Політик наголосив, що його дивує і позиція керівництва Київводоканалу.

«Це підприємство фактично – комунальне, практично – я не розумію чи місто керує ним, чи ні. Мене обурила чергова спроба вимагати і шантажувати киян черговим підняттям тарифу на воду на 20%. Жодних підстав для підвищення тарифів на воду не існує. Їм дуже сподобалась схема постійного підвищення цін на воду та водовідведення без відповідної якості, яка дозволяє «вимивати» з кишень киян величезні гроші», – зазначив Олексій Кучеренко.

Політик наголосив, що одним із найголовніших завдань вважає проведення повного аудиту того, куди за останні роки йшли гроші з міського бюджету. Він нагадав, що тариф із 2014 року в Києві виріс у 5.5 разів.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова