Олексій Кучеренко: Капітальні ремонти житлових будинків – пріоритет у програмі «Батьківщини»

За словами політика, йдеться про майже 8,5 тис житлових будинків столиці, побудованих ще за радянських часів. Житловий фонд зношений і сподіватися, що проблеми капітального ремонту можна перекласти на киян, м’яко кажучи – безглузда позиція.

Про це заявив кандидат на посаду міського голови від «Батьківщини» Олексій Кучеренко під час зустрічі з жителями Святошинського району.

Політик запевнив, що в разі його перемоги на виборах, міська програма включатиме і організаційні рішення, і технічний аудит будинків, і збільшення мінімум у 20 разів капітальних вкладень з міського бюджету.

«100 млн гривень, які сьогодні витрачаються на капітальні ремонти, носять несистемний характер і не дозволяють вирішити цю проблему. Щонайменше 2 млрд гривень, за нашими підрахунками, щорічно мали б вкладатися в міську програму капітального ремонту. Ми з фракцією «Батьківщина» намагаємося переконати колег, що вся Україна так само потребує державної програми капітального ремонту житлових будинків», – зазначив Олексій Кучеренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова