Олексій Кучеренко: Ціною на газ населення заганяють у жебрацтво

Країну очікують серйозні соціальні потрясіння, адже до нового опалювального сезону знову суттєво зростуть ціни на енергоносії.

Про такі невтішні перспективи недолугої політики уряду розповів в ефірі ток-шоу «Відповіді» народний депутат України Олексій Кучеренко.

Політик повідомив, що невдовзі  тарифоутворення буде передано  на місця, водночас, ціну на газ буде підвищено в півтора разиОтже, тарифи зростуть на 40%, адже  газ складає 80 % собівартості тепла.

«У людей не вистачить грошей оплатити платіжку за ЖКГ. Ціною на газ населення заганяють у жебрацтво!» – наголосив політик і зауважив, що відповідальність за це перекладають на місцеву владу.

Водночас, депутат зазначив, що сьогодні в країні немає ніякого ринку газу –  ціна на газ встановлюється на нараді у Президента.

Під час ефіру Олексій Кучеренко  виступив з ініціативою провести у Хмельницькому публічні громадські слухання і визначити, як громада сприйме  підвищення  тарифів на тепло та гарячу воду.

Екс-міністр ЖКГ також висловив свою думку щодо проведеного главою країни у Хмельницькому Конгресу місцевих і регіональних влад.

«На форумі було багато політики і мало фахової дискусії», – сказав Олексій Кучеренко і зазначив, що не варто підміняти конституційні органи різноманітними конгресами і форумами, адже насправді – це намагання перекласти всю відповідальність за непідйомні тарифи на органи місцевого самоврядування

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова