Олександра Сотула взяла участь у святкових заходах в професійному училищі

Депутатка обласної ради від ВО «Батьківщина» Олександра Сотула взяла участь у святкових заходах з нагоди Дня захисників та захисниць України та українського козацтва, які відбулися в «Міжрегіональному вищому професійному училищі з поліграфії та інформаційних технологій» у Дніпрі.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

У просвітницькому заході «Віхи розвитку українського війська» взяли участь студенти, викладачі, військовослужбовці. Вони вшанували память воїнів, які загинули, захищаючи нашу державу від агресора у зоні бойових дій на Донбасі.

У своїх доповідях студенти розповіли про те, який шлях пройшов наш народ до того, аби утвердити в історичній пам’яті дату 14 жовтня, коли ми стали вшановувати захисників та захисниць України, козацькі традиції як праооснову сучасної армії.

Програма пісенного патріотичного фестивалю »Pokrovska – пісенна – toloka 2021» складалася з пісень козацьких та військових, віршів та хореографічних постановок. Її родзинкою стали виступ козацького гурту «Спас» та пісня у виконанні українських вояків. Цікавим був показовий виступ осередку «Спас». Наприкінці фестивалю воїни Збройних Сил України також заспівали свою пісню.

Всі учасники святкової програми змогли скуштувати смачних пампушок, пиріжків, справжній козацький куліш, узвар і святковий коровай.

Олександра Сотула очолює в ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій» піклувальну раду і приділяє цьому закладу освіти постійну увагу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова