Олександра Сотула взяла участь у сесії міської ради Нікополя

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олександра Сотула завітала на чергову сесію Нікопольської міської ради.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Це депутатське зібрання було традиційно важливим, адже Нікополь найбільше на Дніпропетровщині потерпає від постійних ворожих обстрілів. Міська рада за таких умов змушена працювати у надзвичайно складних умовах.

«Мені було важливо почути, які проблеми стоять перед містом і як вони вирішуються, що необхідно зробити депутатському корпусу Дніпропетровської обласноі ради для ефективнішого вирішення важливих питань як для Нікополя, так і  всього регіону», – говорить Олександра Сотула.

Депутати розглянули 22 нагальні питання. Після закінчення сесії в Олександри Сотули відбувся плідний обмін інформацією з міським головою Олександром Саюком. Було порушено багато питань, зокрема, надання матеріальної допомоги та підтримки міста у зв’язку з постійними обстрілами громади для забезпечення всім необхідним.

Після закінчення сесії в Олександри Сотули відбулася традиційна зустріч з депутатами, помічниками та активом партії. Розглянули багато важливих питань, щодо підтримки Збройних Сил України, дітей, малозабезпечених родин та людей похилого віку. Також намітили новий план дій партійців.

Депутатка, яка закріплена саме за Нікопольським районом, донесла інформацію про те, скільки коштів було виділено з обласного бюджету саме для громади Нікополя у 2024 році. Це – 15 мільйонів гривень для забезпечення життєдіяльності міста в умовах воєнного стану, підтримки його жителів, субвенції на придбання ангіографічноі системи для 4-ї міської лікарні у сумі 43,7 млн. грн., на технічне переоснащення очисних каналізаційних споруд у сумі 8,0 млн. грн., велика кількість різноманітної гуманітарної допомоги.

Всі люди, які звернулися до депутатки за гуманітарною допомогою, її отримали.

«Весь депутатський корпус Дніпропетровської обласної ради працює злагоджено, задля забезпечення виконання всіх завдань виборців і наближення Перемоги. Адже зараз як ніколи ми маємо триматися разом, підтримувати один одного та допомагати», – наголосила Олександра Сотула.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова