Олександра Сотула: Нестача коштів у місцевих громадах – проблема не локальна, а глобальна

Заступниця голови Дніпропетровської обласної «Батьківщини», депутатка обласної ради Олександра Сотула відвідала об’єднані територіальні громади Дніпровського району.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

«Батьківщинівка» приділила увагу громадам, які до децентралізації входили до складу нині ліквідованого Царичанського району.

Олександра Сотула зустрілася з головами Царичанської ОТГ Геннадієм Сумським, Китайгородської та Могилівської сільських рад Сергієм Турським та Валерієм Дружком, з якими обговорили нагальні проблеми, а також відвідала Ляшківську ОТГ.

Депутатка поспілкувалася з депутатами від ВО «Батьківщина» і відзначила, що партія на теренах колишнього Царичанського району зберегла свої позиції, які дозволяють реально впливати на стан справ у місцевих громадах.  

«У кожній громаді багато робиться силами голів, рад, меценатів та простих мешканців, але проблем, які потребують втручання з боку депутатів та керівництва області, є достатньо. Основне питання – не вистачає коштів. Проблема не локальна, а глобальна. Більшість молодих людей виїздять за кордон, або до великих міст, відсутність програм підтримки фермерів гальмує сучасний динамічний розвиток сільського господарства, внаслідок чого бюджет громад не наповнюється», – наголосила Олександра Сотула.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова