Олександра Кужель представила керівника Черкаського обласного виборчого штабу

Народний депутат Олександра Кужель у Черкасах представила керівника обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина» Юрія Тренкіна.

Про це повідомляє прес-служба Черкаського обласного партійного осередку.

«Відтепер Юрій Тренкін відповідатиме за організацію виборів усіх рівнів, які відбуватимуться в регіоні, окрім міста Черкас. Цим самим буде зменшено навантаження на Черкаського міського голову Анатолія Бондаренка, який одночасно залишається керівником обласної парторганізації», – сказала під час прес-конференції в Черкасах Олександра Кужель і додала: «Ми поважаємо Анатолія Бондаренка й хочемо підтримати його в реалізації тих планів і проектів, які він та його команда прагнуть здійснити для жителів Черкас».

Парламентарій позитивно охарактеризувала Юрія Тренкіна, депутата Черкаської міськради від «Батьківщини».

«Це людина фахова, дуже відповідальна, відчуває культуру виборчого процесу. А нам важливо, аби в регіоні працювала фахова команда партійців», – наголосила Олександра Кужель.

Вона також зазначила, що партія розпочала переформатування виборчих штабів, оскільки в державі іде перманентний процес виборів до ОТГ. Олександра Кужель нагадала, що в цілому на місцевих виборах «Батьківщина» посіла лідируючі позиції із середньозваженим результатом 35%.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова