Олександра Кужель перебуває з робочим візитом на Черкащині

Народний депутат України від «Батьківщини» Олександра Кужель перебуває з робочим візитом на Черкащині.

Як інформує прес-служба обласної парторганізації, учора Олександра Кужель разом із партійцями, депутатами Черкаської міської ради Юрієм Тренкіним та Романом Діскантом, побувала та ознайомилась із роботою ПАТ «Черкаський шовковий комбінат».

За словами директора Черкаського шовкового комбінату Ніли Мицик, підприємству бракує достатньої державної підтримки. Як приклад, вона навела ситуацію з отриманням спецдозволу на користування надрами для видобування питних підземних вод.

«Необхідні для цього документи зареєстровані у канцелярії Державної служби геології та надр України ще 13 листопада 2018 року, але й досі це питання не розглянуто, а попередній дозвіл дійсний до 28 лютого цього року», – розповіла Ніла Мицик.

На комбінаті, де працює 530 осіб, побоюються, що з 1 березня змушені будуть припинити роботу.

Олександра Кужель пообіцяла допомогти вирішити проблему, що виникла.

Політик також відвідала підприємство KTD Group, яке декілька років тому розпочало у Черкасах виробництво побутової техніки. Олександра Кужель поспілкувались із власником KTD Group Олександром Громиком, з яким обговорила проблеми українського бізнесу та з’ясувала, що необхідно інвесторам для впровадження та розвитку їхніх проектів і комфортної роботи.

Сьогодні народний депутат перебуває у Монастирищенському та Христинівському районах.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова