Олександра Кужель ознайомила жителів Черкащини із передвиборною програмою Юлії Тимошенко

У суботу, 16 березня, народний депутат України від «Батьківщини» Олександра Кужель відвідала Шполянський та Катеринопільський район Черкащини, де провела зустрічі з місцевими жителями.

Про це інформує прес-служба обласної партійної організації.

Під час спілкування з виборцями Олександра Кужель розповіла, що лідер «Батьківщини» підписала зобов’язання кандидата в Президенти перед кожним громадянином України. У цьому документі чітко визначено перелік конкретних кроків, які Юлія Тимошенко втілить у життя після перемоги на виборах.

«У першу чергу Юлія Володимирівна взяла на себе зобов’язання встановити мир на всій території України, а Донбас і Крим повернути», – сказала Олександра Кужель.

Вона також наголосила, що у зобов’язаннях є чіткий пункт, що тарифи на газ будуть знижені удвічі, а значить зменшаться тарифи на тепло й гарячу воду.

«Окреме зобов’язання – це ліквідація тотальної корупції в Україні через глобальні зміни в системі управління країною», – зазначила народний депутат.

Участь у зустрічах з виборцями також узяли керівник Черкаського обласного виборчого штабу Юрій Тренкін та голова Черкаської міської парторганізації «Батьківщина» Роман Діскант.

«Наша команда ознайомила місцевих жителів із Новим курсом Юлії Тимошенко та її зобов’язаннями. Багато запитань, цікава розмова. Люди чекають змін. Саме Юлія Тимошенко, єдина із кандидатів у Президенти, бере перед громадянами України зобов’язання, які неодмінно будуть виконані. Новий курс України – це зміни, які відчує кожен!» – сказав Юрій Тренкін.

Перед жителями Шполи та Катеринополя виступив народний артист України Павло Зібров.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова