Олександра Кужель на Київщині провела зустрічі з виборцями

6 лютого народний депутат України, член фракції ВО «Батьківщина» Олександра Кужель відвідала с. Гореничі, що на Київщині, де провела зустрічі з мешканцями та відповіла на численні запитання.

Як повідомляє прес-служба Київського партійного партосередку, Олександра Кужель поділилася своєю позицією щодо актуальних питань сьогодення.

Парламентарій розповіла про боротьбу «Батьківщини» за зниження тарифів на паливо, газ та комунальні послуги, за продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель, а також обґрунтувала ефективність «Нового курсу України».

Окрім того, Олександра Кужель акцентувала увагу виборців на масових фальсифікаціях та підкупах і закликала не обирати владу за «гроші чи гречку».

«Усі негаразди в незалежній Україні за понад чверть віку її існування пов’язані з безвідповідальністю політиків, яку, своєю чергою, породжує байдужість виборців», – зазначила Олександра Кужель, звертаючись до людей.

Учасники зустрічі активно ставили запитання народному депутатові, зокрема про земельні відносини, тарифи та підвищення рівня життя людей, і кожен отримав вичерпну відповідь.

У ході зустрічі перед громадою прозвітував про роботу за 2018 рік депутат Київської обласної ради від «Батьківщини» Микола Дворник.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова