Олександра Кужель: Мери міст мають працювати над створенням робочих місць та залученням інвестицій

На засіданні регіональної платформи з вироблення політики у сфері місцевого самоврядування народний депутат України від «Батьківщини» Олександра Кужель заявила, що міські голови мають працювати над створенням робочих місць та залученням інвестицій.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, у заході, організованому Черкаським регіональним відділенням Асоціації міст України, також взяв участь мер Черкас, голова Черкаського регіонального відділення АМУ, очільник обласного партосередку Анатолій Бондаренко.


Під час зустрічі з керівниками самоврядних громад, головами новостворених ОТГ області Олександра Кужель висловила своє бачення розвитку громад та іміджу мерів.

«Мер – це своєрідна візитівка міста. Як тільки в’їжджаєш у місто, відразу бачиш як працює мер», – наголосила важливість роботи керівника на місцевому рівні народний депутат.


Недоліком нинішньої влади країни Олександра Кужель назвала популізм та не підкріплені реальними справами гасла щодо проведення децентралізації.

«Замість допомоги місцеві громади отримали додатковий фінансовий тягар. Відтепер вони із місцевого бюджету утримуватимуть профтехучилища, пільгові категорії населення та інші об’єкти, що раніше фінансувалися з державного бюджету», – сказала політик.

Депутат вважає, що, не зважаючи на проблеми, кожен голова органу місцевого самоврядування повинен перейматися розвитком міста, району чи ОТГ і робити для цього все необхідне. Особливу увагу місцевим керівникам необхідно приділити створенню нових робочих місць, залученню інвестицій, використанню грантових програм.

Анатолій Бондаренко наголосив на необхідності відновлення практики перебування представників органів АМУ, керівників органів місцевого самоврядування на засіданнях Кабінету міністрів.

Нагадуємо, на Черкащині з робочим візитом перебуває народний депутат України Олександра Кужель, яка вчора зустрічалася з активом Чигиринського партосередку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова