Олександра Кужель: Ціна, яку нині пропонують за пай, – це грабіж

Днями народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель на Черкащині зустрілася з громадою Звенигородського району.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, найбільше люди цікавилися земельними питаннями.

Олександра Кужель нагадала, що «Батьківщина» тут зайняла принципову позицію, ставши на захист селян.

«Саме наша команда зупинила розпродаж сільськогосподарських земель в Україні. Ми зібрали величезну кількість підписів проти цього законопроекту, що вплинуло на рішення президента, який продовжив мораторій на продаж землі», – сказала народний депутат.

Водночас Олександра Кужель наголосила, що «Батьківщина» підготувала законопроект, згідно з яким обмежується продаж лише державних сільгоспугідь.

«Не йдеться про паї. У нашому законопроекті чітко виписано право продажу власного паю за ринковою ціною. Ціна, яку вам нині пропонують за пай, – це грабіж!» – зазначила парламентарій.

Представниця «Батьківщини» переконана, що в Україні перед відкриттям ринку землі слід здійснити інвентаризацію державних сільгоспугідь, запровадити державну програму підтримки фермерства.

«Фермерам треба виділити не лише землю, а й фінансову допомогу, щоб вони змогли закупити техніку й посівний матеріал та нормально працювати на своїй землі», – уточнила Олександра Кужель.

Під час візиту на Черкащину народний депутат від «Батьківщини» провела робочу зустріч із керівництвом Звенигородки та однойменного району. У зустрічі також взяли участь голова Черкаської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Роман Діскант, очільник Звенигородського районного партосередку, голова райради Володимир Кучер.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова