Олександр Яременко репрезентував свою передвиборну програму на Кремінщині

Програма кандидата в народні депутати від «Батьківщини» по одномандатному виборчому округу №113 Олександра Яременка передбачає відновлення вугільної галузі в Кремінському районі Луганщини, адже регіон багатий на його поклади.

«Це створить додаткові робочі місця, інфраструктуру, забезпечить нормальне життя в сотнях родинах гірників», – наголосив представник «Батьківщини» в інтерв’ю місцевій газеті «Кремінщина».

Як повідомляє пресслужба Луганського обласного партосередку, Олександр Яременко також зазначив, що сприятиме залученню інвесторів і розробці разом з місцевими експертами та органами влади програми створення на Кремінщині розвиненої рекреаційної зони.

Окрім того, передвиборна програма Олександра Яременка включає в себе «повернення нашим селам статусу «колиски України». За словами партійця, для цього слід зберегти мережу шкіл, відновити роботу ФАПів, забезпечивши їх нормальною матеріально-технічною базою.

«ФАПи мають виконувати свої функції, тут мають працювати спеціалісти, «швидка допомога» має бути швидкою, а не приїжджати, коли вже пізно», – сказав кандидат у народні депутати від «Батьківщини».

Олександр Яременко додав, що між сесіями Верховної Ради України обов’язково повертатиметься на свій округ для зустрічей із виборцями і звітування про свою роботу.

«Усе можливо, якщо ми зупинимо епідемію безвідповідальності влади», – підсумував представник «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова