Олександр Старух: Верховна Рада дискредитує поняття реформ

Голова фракції «Батьківщина» в Запорізькій обласній раді Олександр Старух під час виступу на сесії піддав критиці законопроекти, ухвалені українським парламентом.

Про це повідомляє прес-служба Запорізького обласного партійного осередку.

За словами лідера «батьківщинівців» на Запоріжжі, зміни до пенсійного, медичного й судового законодавства дискредитують саме поняття реформ.

«Як сьогодні почувається вчитель, лікар, працівник органів місцевого самоврядування, який, пропрацювавши 19 років, дізнається, що наступного року не зможе вийти на пенсію за вислугою, адже хтось учергове вирішив змінити «правила гри»? Саме тому «Батьківщина» не підтримала зазначені законодавчі нововведення», – сказав Олександр Старух.

Він наголосив, що такі «реформи», як і зловживання владою, підривають довіру громадян до державних інститутів та навіть загрожують існуванню України.

«Хіба можна довіряти владі, що сама продукує безлад та стимулює зловживання? Ми, як і раніше, наполягаємо: сильна держава – це справедливість, порядок і торжество закону. Тільки утвердження цих трьох принципів дасть Україні поштовх до успіху й процвітання», – підсумував керівник фракції «Батьківщина» в Запорізькій облраді.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова