Олександр Рябека очолив «Батьківщину» Кривого Рогу

Новим очільником Криворізької міської парторганізації ВО «Батьківщина» став Олександр Рябека.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, таке рішення ухвалили делегати міської звітно-виборної конференції, яка відбулася минулої суботи.

«Ми відстоюємо інтереси простого українця й чітко відокремлюємо питання, що передусім хвилюють людей, від голосних загальних заяв», – зазначив у своєму виступі на конференції Олександр Рябека.

За словами голови депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді Ольги Бабенко, команда «Батьківщини» в Кривому Розі не тільки збереглася, а й поповнилася новими людьми.

«Ми показали, що значить тримати удар. Люди знають: якщо наша команда щось говорить, ми обов’язково це зробимо. Нинішній момент вимагає від нас політичної зрілості й об’єднання зусиль. Ми – за рідний Кривий Ріг і його мешканців. Тут живуть наші діти, і ми хочемо, щоб місто розвивалося. Усі наші справи спрямовані на поліпшення життя криворіжців», – наголосила Ольга Бабенко.

З 1984-го по 1996-й рік Олександр Рябека служив в органах державної безпеки. Має звання полковника, учасник бойових дій та ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. 2006-2012 роки – народний депутат України V, VI скликань, член депутатської фракції «Блок Юлії Тимошенко – «Батьківщина».

З 2012 року Олександр Рябека – викладач Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова. 2017 року «батьківщинівець» захистив дисертацію та здобув науковий ступінь доктора філософських наук.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова