Олександр Романовський: Земля – не товар, а національне багатство

Відкриття ринку землі – вже не просто розмова, а реальна загроза.

Як повідомляє пресслужба Луганського обласного партосередку, на цьому наголосив в.о. голови Луганської обласної парторганізації Олександр Романовський, спілкуючись із журналістами області.


Представник «Батьківщини» нагадав, що країна вже стикалася з непродуманою приватизацією промисловості через ваучерізацію, яка призвела до занепаду цілих регіонів та віддала стратегічні заводи до рук олігархів. Те саме чекає і на сільське господарство – землю скуплять іноземні монополісти, яких не цікавлять наші села, їх мешканці та культурна спадщина, цікавить лише прибуток.

Олександр Романовський переконаний, що питання такого масштабу необхідно ухвалювати не 250 голосами депутатів, а на всеукраїнському референдумі, як цього вимагає лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко. Близько 70% українців не підтримують і ніколи не підтримували продаж землі, адже земля – це не товар, земля – це стратегічний ресурс нашої країни.

«Продаючи землю, ми стаємо вразливими і фактично віддаємо нашу територію без всякої війни. Якщо в нашому міністерстві аграрної промисловості не знають, як використовувати землю, це не привід відкривати ринок землі. Це привід привернути фахівців, яких у нас чимало, в тому числі і в нашій області, до всебічного аналізу проблеми і пошуку шляхів отримання максимальної вигоди з основного багатства нашої країни для кожного з нас – українців», – сказав політик.

Олександр Романовський звернувся до активістів та депутатів Луганщини із закликом об’єднатися і стати на захист національного багатства.

«Пропоную радам усіх рівнів ухвалити звернення до Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони про продовження мораторію на продаж землі в ім’я наших дітей, яких недалекоглядним рішенням монобільшості можуть залишити без спадщини – забрати у них нашу землю!» – наголосив представник «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова