Олександр Романовський: Вугільна галузь Луганщини – на межі знищення

Протягом чотирьох років влада не спромоглася інтегрувати Луганщину до національної енергетичної мережі, адже в регіоні є лише одне джерело електроенергії – Луганська ТЕЦ у Щасті, яка постійно потерпає через брак вугілля.

Як повідомляє прес-служба регіональної парторганізації, про це в інтерв’ю газеті «Нова дія» заявив один із лідерів Луганської обласної «Батьківщини» Олександр Романовський.

«19 жовтня на шахті імені Капустіна почався страйк через борги по заробітній платні. Тільки після того, як проблема страйкарів набула суспільного резонансу, як «Батьківщина» організувала поїздку делегації гірників Луганщини до столиці й вони зустрілися з народними депутатами на чолі з Юлією Тимошенко, справа зрушилася з мертвої точки», – сказав представник Луганського обласного партосередку.

Олександр Романовський вважає, що Президентові України треба не тільки міняти голову Луганської облдержадміністрації, а й уважніше придивитися до інших посадовців, які роками не можуть розв’язати проблем вугільної галузі на Луганщині.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова