Олександр Романовський: Сільгоспвиробників позбавляють державної підтримки

Сільгоспвиробники України досі не отримали кредити від Українського державного фонду підтримки фермерських господарств.

Для сільгоспвиробників Луганщини – кошти УДФПГ – це чи не єдине джерело залучення інвестицій.

Очільник партійців Луганщини зазначив, що кредит строком на 5 років видається на основі ретельного аналізу наданого фермерами бізнес-плану, під заставу, якою може бути лише особисте майно сільгоспвиробника.

Тобто,  для залучення кредиту аграрії мають понести чималі витрати на оцінку власності, страхування, а також виконання інших умов.

Фонд стабільно видавав кошти навіть в часи Майдану, а от цього року вийшов збій, окрім того, не надійшла державна підтримка фермерським господарствам згідно постановам Кабінету Міністрів України №106 та №107 від 7 лютого 2018 р.

Олександр Романовський побоюється, що ситуація має ознаки банального шантажу, або ж помсти з боку чинної влади до людей, які виступають проти їх бездумних земельних законів. Або ж мають місце непрофесійні діі Мінекономрозвитку та Держказначейства.

«Чи може це такий план свідомого знищення українського фермерства, людей, які знають справжню ціну землі, створюють робочі місця, забезпечують населення якісними продуктам та заважають розпродати її політикам, які діють не в інтересах України?» – обурюється політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова