Олександр Романовський розповів про три складники, які потрібні бізнесу для розвитку

Кандидат у народні депутати від «Батьківщини» по 112-му виборчому округу, що на Луганщині, Олександр Романовський провів зустріч у місті Рубіжному з колективом ТОВ «Текс-Кепітал» та його керівником Юрієм Цибулею.

Як повідомляє пресслужба Луганської обласної парторганізації, на зустрічі йшлося про те, що потрібно бізнесу на Луганщині для того, аби розвиватися, створювати нові робочі місця, наповнювати через сплату податків бюджети всіх рівнів.

«Перше, що потрібно бізнесу Луганщини, – це сприятливий податковий клімат. Друге – обґрунтовані тарифи. Третє – прозорі умови співпраці з місцевою владою. Досягнемо цього і разом доведемо, шо все можливо!» – наголосив Олександр Романовський.

За словами представника «Батьківщини», він постійно зустрічається з виборцями, вивчаючи всі важливі питання регіону та очікування людей від парламентських виборів.

«Люди не задоволені владою. Водночас вони не до кінця розуміють, що повинен робити народний депутат, а що – місцева влада. Народний депутат – це не той, хто особисто за свій рахунок вкручує лампочки в під’їздах, лагодить сходи, тротуари й дахи. Це людина, яка створює умови на законодавчому рівні, щоб усе це було можливо», – зазначив Олександр Романовський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова