Олександр Романовський: Привід для запровадження воєнного стану з’явився тоді, коли упав рейтинг президента

«Батьківщина» Луганщини обурена тим, що воєнний стан введено майже після п’яти років війни. До того ж ніхто не поінформував суспільство, як влада посилюватиме обороноздатність країни.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці написав один із лідерів Луганської обласної парторганізації Олександр Романовський, коментуючи введення воєнного стану в деяких регіонах України на 30 днів.

«Виходить, що тисячі українців загинули на фронті, у котлах, у власних домівках та на вулицях, і приводу не було. Мільйони переселенців втратили житло й досі бідкаються по всій Україні, і приводу не було. Рейтинг упав, і привід знайшовся», – зазначив представник Луганської «Батьківщини».

Як повідомляє прес-служба регіонального партосередку, Олександр Романовський висловив сподівання, що президент України бодай цього разу дотримається обіцянки й не стане обмежувати свободу слова та інші конституційні права українців.

«Сподіваюся, що протягом цих 30 днів ми побачимо дійсно ефективні рішення. Сподіваюсь, що 31 березня 2019 року ми зможемо обрати нову владу в країні, яка завершить війну нашою перемогою!» – наголосив він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова