Олександр Чорноіваненко закликав не боятися щеплень від COVID-19

Голова фракції ВО «Батьківщина» на Кіровоградщині, депутат обласної ради Олександр Чорноіваненко вакцинувався від коронавірусу.

За словами депутата, на вакцинацію він зареєструвався через додаток «Дія» та в порядку черги отримав запрошення на щеплення.
«Хочу сказати, що на цей крок я пішов свідомо і не жалкую, адже розумію, що таким чином я захищаю не лише себе, а й людей, які мене оточують. Переконаний, що саме такі методи профілактики хвороби є дієвими і завдяки ним, ми незабаром зможемо жити вільним життям, без захисних масок, локдаунів та дистанційної роботи. Безумовно, як показав мій досвід, вакцину може отримати кожен охочий, ставши в чергу через додаток «Дія». Це працює!» – пише політик.
Очільник «Батьківщини» в області закликав всіх жителів Кіровоградщини не боятися вакцинуватись.
«Користуючись нагодою, хочу звернутися до всіх жителів Кіровоградщини, не бійтеся вакцинуватися, не ведіться на дезінформацію та інформаційні провокації і пам’ятайте, що щеплення робляться вакциною, яка пройшла відповідну реєстрацію та перевірку. Ваше здоров’я у ваших руках. Бережіть себе та своїх рідних!» – додав політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова