Олександр Чорноіваненко: Вважаю злочином продавати українську землю

Олександр Чорноіваненко вважає злочином продаж української землі.

Як повідомляє пресслужба Кіровоградського обласного партосередку, про це сказав голова обласної «Батьківщини» Олександр Чорноіваненко в інтерв’ю місцевим журналістам.

«Вважаю злочином продавати українську землю таким поспіхом, як роблять «Слуги народу»: без визначення стратегії розвитку сільського господарства, без запровадження земельного банку та аудиту сільськогосподарських земель», — сказав голова обласної ради, голова обласної  «Батьківщини» Олександр Чорноіваненко в інтерв’ю місцевим журналістам.

Політик вказав на низку небезпек, які «ховаються» в новому законі, а саме:
«Законодавчо планується заборонити продаж землі іноземцям, але це не виключає варіант, коли громадянин України придбає землю і виїде, приміром, у Росію. Юридично власником землі може бути українець. а реальним кінцевим бенефіціаром — громадянин Росії. Наступне — скупівля земель агрохолдингами. Сьогодні, місцеві аграрії матеріально підтримують сільські школи, ФАПи, фінансують розвиток спорту на селі, допомагають лікувати, а також, на жаль, хоронити селян, які матеріально у скруті. Власників агрохолдингів не цікавитиме доля селян, соціальний розвиток села. де розташований його земельний наділ. Йому і його рідним там не жити», зазначив Олександр Чорноіваненко.

Політик наголосив, що сьогодні треба стати пліч-о-пліч і не допустити чергового злочину проти України — розпродажу її головного багатства, як мовиться, з молотка, за безцінь.

Олексвндр Чорноіваненко зазначив, що більшість районних і міських рад Кіровоградщини проголосували за продовження мораторію на продаж землі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова